sanmonta-geriausia-imoneSausio 15-osios vakarą Jurbarko rajono verslininkai rinkosi į Panemunės pilį, kur vyko tradicinis apdovanojimų vakaras „Geriausios įmonės 2015“, kurį tradiciškai organizuoja Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro kolektyvas. Įmonės apdovanotos ir už gerus rezultatus, ir už gerų iniciatyvų paramą. Tradiciškai savo favoritus statulėlėmis apdovanojo verslininkų organizacijų atstovai bei valstybinės įstaigos.

Jurbarko rajono savivaldybė išskyrė ir apdovanojo UAB „Akmens uola“. Valstybinės mokesčių inspekcijos Tauragės skyrius – UAB „Spaisvilė“.

SODROS Šilalės skyrius už nepriekaištingą Valstybinio socialinio draudimo įstatyme draudėjams numatytų prievolių vykdymą ir pasiektą apdraustųjų skaičiaus augimą bei pasiektą sumokėtų socialinių draudimo įmokų augimą apdovanojo UAB „Jurmedija“.

Gidržių seniūnas Darius Juodaitis statulėlę visos seniūnijos vardu įteikė UAB „DK Statyba“ savininkui Daivarui Rybakovui – už paramą ir atliktus darbus statant Pažėrų kaime esančią koplytėlę.

Jurbarko krašto verslininkų sąjunga apdovanojo UAB „LK Olimpus“ už veržlumą, iniciatyvas, naujas idėjas ir jų įgyvendinimą;
MB „Sumuštinis“ piceriją už už veržlumą, iniciatyvas, naujas idėjas ir jų įgyvendinimą bei naujų vietų kūrimą;

Keturias statulėles išdalino Aurimas Sabaliauskas, Jurbarko rajono verslininkų organizacijos vadovas, šios organizacijos vardu. Savo kalbą pradėjęs žodžiais, kad smagu pradėti metus tokiu renginiu, žadėjo, kad 2016 metai bus įdomūs, nes vyks rinkimai į Seimą, verslininkams linkėjo ištvermės, kantrybės sprendžiant iškilusias problemas. „Ramių ateinančių metų. O tada jie bus turtingi ir prasmingi“, – sakė jis.sanmonta-geriausia-2015-metu-imone Rajono verslininkų organizacija skyrė keturias nominacijas pagal skirtingas veiklos rūšis. Geriausiomis 2015 metų įmonėmis jie paskelbė UAB „Sanmonta“ – statulėlę atsiėmė jos direktorius Antanas Pocevičius; UAB „Žvyrkelis“ – atsiėmė vadovas Pranas Radišauskas; UAB „Taurenita“ – vadovė Irena Lendraitienė bei UAB „Žemvitą“ – statulėlę atsiėmė jos vadovė Vitalija Petraitienė.

Padėkos raštais apdovanotos šios įmonės:

UAB „Eglėšakis” – apdovanojo Seimo narys Bronius Pauža
Kaimo turizmo sodyba „Vila Bisena“ – apdovanojo Jurbarko TVIC
UAB „Jurmelsta“ bei UAB „Jurmedija“ – Girdžių seniūnija

Šaltinis: Mūsų laikas